RODZINA I TRADYCJA

Od roku 1975, ponad 40 lat, trzy pokolenia rodziny Aldo Turcatela rozwijają jego pasję do samochodów oraz wyścigów samochodowych. Pasję, która przerodziła się w dobrze prosperującą firmę, dostarczającą rozwiązań w zakresie czyszczenia i utrzymania pojazdów i ich części - od silników po całe samochody, od dużych pojazdów transportowych po motocykle oraz łodzie. Firma zaopatruje myjnie samochodowe, warsztaty samochodowe oraz fabryki.

WŁOSKI STYL I SZYK

Rozumiemy i doceniamy wagę pielęgnacji, aby samochody jak najdłużej były sprawne i cieszyły swoich właścicieli. Wymaga to od nas ciągłej innowacji, dbałości o szczegóły, aby wasze auta wyglądały czysto i schludnie.

Posiadamy szeroką ofertę wysokiej jakości produktów dla waszej myjni, waszej firmy lub po prostu dla waszego auta. Profesjonalne produkty ALTUR zadbają o każdy element waszego auta lub innego sprzętu najlepiej, jak to tylko możliwe i to bez żadnego wyjątku.

Luxan-Z nano bariera ochronna

Luxan-Z to wysoko nabłyszczająca molekuła, opracowana w innowacyjnej nano-technologii, rozwinięta w laboratoriach ALTUR, wchodzi w skład naszych wosków wspomagających suszenie oraz substancji nabłyszczających.

Karoseria pojazdu czyszczonego środkami, w których użyto Nano technologii:

  • jest bardzo skutecznie chroniona przed promieniami UV
  • długo utrzymuje ładny połysk
  • jest przyjemna w dotyku.

Jak działa Luxan-Z?

Wyjątkowa mieszanka nanopolimerów zawartych w Luxan-Z pozwala na uzyskanie niezwykłego połysku bez pozostawiania oleistych smug na szybach.

Proces utrwalania odbywa się na poziomie molekularnym i aktywowany jest promieniami UV. Proces kończy się w ciągu 24 godzin od aplikacji.

Długotrwałą ochronę można zaobserwować podczas deszczu, kiedy to wyraźnie widać lepsze spływanie wody po karoserii i szybach. Dodatkowo Luxan-Z przyczynia się do lepszej ochrony lakieru przed działaniem promieni UV, co widać po doskonale zachowującym się kolorze. Ponadto Luxan-Z nie brudzi szczotek oraz paneli czyszczących w myjniach.