SELF POWER

Mocno skoncentrowany, wysoko zasadowy detergent, wysokopieniący, nabłyszczający, idealny dla myjni samoobsługowych. Szybko i skutecznie usuwa statyczny i oleisty brud nawet w słabszym roztworze. Bardzo skuteczny przy myciu wstępnym białych powierzchni oraz kół.

Zapach: BEZ ZAPACHU, MORSKA BRYZA.

Dozowanie: 10-15 ml / litr wody

Opakowanie: kanister 25 kg

ECO SELF

Aktywna piana ze specjalnym dodatkiem nabłyszczającym przeznaczona do samoobsługowych myjni bezdotykowych. Posiada doskonałe właściwości do rozpuszczania zabrudzeń ropopochodnych typowych dla ruchu drogowego. Zawiera dodatki antykorozyjne oraz dodatki nabłyszczające. 
Zapach: BEZ ZAPACHU

Dozowanie: 10-15 ml / litr wody

Opakowanie: kanister 25 kg

CAR CLEANER

Aktywny detergent w proszku, mocno zapachowy, idealny do samoobsługowych myjni bezdotykowych z automatycznymi urządzeniami dozującymi. Wytwarza pianę, która skutecznie czyści bez uszkodzeń karoserii. Szybko usuwa pozostałości po owadach. Preparat wysokoaktywny, rozpuszczalny w wodzie. Jest bezpieczny dla oprzyrządowania i komponentów myjni.

Zapach: WIŚNIA.

Opakowanie: worek 18 kg

RED CLEANER

Zapachowy detergent w proszku do samoobsługowych myjni bezdotykowych z automatycznymi urządzeniami dozującymi. Szybko usuwa statyczny brud oraz brud drogowy bez uszkadzania czyszczonych powierzchni. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni i metali. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Zapach: KWIATOWY.

Opakowanie: worek 20 kg

SELF FOAMER

Szampon pieniący, zapachowy, doskonały do myjni portalowych oraz myjni tunelowych. Zalecany również do myjni samoobsługowych ze szczotkami na pianę. Może być używany, jako dodatek do detergentów w proszku, w celu poprawienia ich zapachu oraz efektu spieniania.

Zapach: BRZOSKWINIA, WIŚNIA.

Opakowanie: kanister 25 kg

CAR FOAM PLUS

Mocno skoncentrowany detergent, wysokopieniący, z dodatkiem nabłyszczającym. Łatwo usuwa statyczny brud oraz brud drogowy. Skutecznie pozbywa się pozostałości po owadach oraz świetnie czyści koła. Idealny w połączeniu z szamponem do samoobsługowych myjni bezdotykowych, bezpieczny dla oprzyrządowania.

Zapach: MORSKA BRYZA.

Opakowanie: kanister 25 kg

SUPER SCHIUMA COLOR

Wysokopieniący szampon do urządzeń generujących „kolorową kaskadę”. Preparat o kwaśnym pH, idealny do automatycznych i samoobsługowych myjni bezdotykowych  oraz jako szampon do szczotek w myjniach portalowych i tunelowych. Efektywne działanie antystatyczne, wspomaga suszenie po myciu w automatycznych myjniach bezdotykowych, portalowych i tunelowych.   
Kolor: CZERWONY, ŻÓŁTY, ZIELONY, NIEBIESKI

Opakowanie: kanister 25 kg

SUPER SCHIUMA

Wysokopieniący szampon do urządzeń generujących „śnieżną pianę”. Preparat o kwaśnym pH, idealny do automatycznych i samoobsługowych myjni bezdotykowych  oraz jako szampon do szczotek w myjniach portalowych i tunelowych. Efektywne działanie antystatyczne, wspomaga suszenie po myciu w automatycznych myjniach bezdotykowych, portalowych i tunelowych.  
Kolor: BIAŁY

Opakowanie: kanister 25 kg

NANO GLOSS PEACH

Nabłyszczający wosk wspomagający suszenie idealny do końcowego płukania w myjniach ręcznych oraz myjniach samoobsługowych. Zawiera polimer LUXAN-Z, który wzmacnia połysk mytych pojazdów. Odpowiedni do myjni tunelowych oraz portalowych nawet przy myciu w twardej wodzie. Może być wstępnie wymieszany z wodą.

Zapach: BRZOSKWINIA.

Opakowanie: kanister 25 kg

NANO WAX & SCENT

Nabłyszczający wosk wspomagający suszenie idealny do końcowego płukania w automatycznych myjniach bezdotykowych, myjniach ręcznych oraz myjniach samoobsługowych. Zawiera polimer LUXAN-Z, który wzmacnia połysk mytych pojazdów. Odpowiedni do myjni tunelowych oraz portalowych nawet przy myciu w twardej wodzie. Może być wstępnie wymieszany z wodą.
Zapach: WIŚNIA

Opakowanie: kanister 25 lt

SELF DRY

Skoncentrowany wosk wspomagający suszenie przeznaczony do samoobsługowych myjni bezdotykowych oraz myjni ręcznych. Rozbija film wodny oraz wspomaga samoistne spływanie kropel wody z pojazdu. Specjalny dodatek nabłyszczający nadaje połysk po umyciu.  
Zapach: BEZ ZAPACHU

Opakowanie: kanister 25 lt